• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
fvwitlyh Женски Станови Чевли Средно Теле Дами Симпатична Мода Лак Еднобојна Рамна Тркалезна Пети Квадратни Жени Дожд Станови Чевли Големина Широк Теле

fvwitlyh Женски Станови Чевли Средно Теле Дами Симпатична Мода Лак Еднобојна Рамна Тркалезна Пети Квадратни Жени Дожд Станови

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Женски Клин Чизми Средно Теле Дами Симпатична Мода Лак Еднобојна Рамна Тркалезна Пети Квадратни Жени Дожд Чизми Големина 11 Широк Теле Пол : Жени, Девојче. Горниот Материјал : Микрофибер. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Принцеза, Секојдневен. Стил На Пети : Кружен Прст. Висок Стил На Пета : Квадратна Пета. Тип На Затворање : Патент. Чевли Пета Висока : 3см/1.18". Висина на платформата : 1,5 см/0,59". Пакет : 1 Пар Женски Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавниот дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината На стапалото Висококвалитетен Материјал, удобен и Мек,Го Намалува Стресот На Зглобовите,зајакнува и Тонизира,го подобрува Држењето на Телото. Лесен Чевел За Одење, Удобен Дизајн На Лизгање,Амортизиран Избор На Ѓон,мода и Личност Лесен Чевел За Одење,Удобен Дизајн На Лизгање,Амортизиран Избор На Ѓон,мода и Личност Лесен Чевел за Одење,Удобен Дизајн На Лизгање,Амортизиран Избор, мода и Личност. Погоден за Одење На Отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и Други Прилики, Цврста И Стилска боја. Обични Чевли, Чевли На Плажа, Чевли За Венчавки ,Чевли За Забави, Нелизгачки,Лесни, Лесно Се Носат За Дишење Полетување!.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ