• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Kidsуалај Детски Станови Затворени Прсти Мери Јапеејн Сандали Ремен За Глуждот Принцеза Чевли Бисер Декор Елегантни Пумпи Комфорни Чевли За Девојки Девојки Црни 9,5 ?

Kidsуалај Детски Станови Затворени Прсти Мери Јапеејн Сандали Ремен За Глуждот Принцеза Чевли Бисер Декор Елегантни Пумпи Комфорни

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Совршено се совпаѓа со сите прилики и тимови, вклучувајќи Одење, Танцување, Секојдневно Секојдневно Носење, Роденденска Забава. Удобно Вклопување : со мазна удобна влошка, нашите станови ќе дадат подобра поддршка на стапалото на вашето мало девојче за подобро вклопување и поудобно.Опис : Пол : Девојки, Девојче, Деца, Детски Стил : Мери Јапеејн Станови, Чевли За Фустани, Чевли За Принцези, Униформни Чевли, Рамни Чевли Тип На Шема : Еднобојна, Бисер, Боуколор : Црна, Беж (По Избор)Големина : 7,5 мали ДЕЦА, 8 мали ДЕЦА ВО САД, 8,5 мали ДЕЦА ВО САД, 9 мали ДЕЦА ВО сад, 9,5 мали ДЕЦА ВО САД, 10 мали ДЕЦА, САД 10,5 Мали Деца, 11 Мали Деца Во Сад, 11,5 Мали Деца Во Сад(Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Ѓон : Тип На Гумена Пета : Израмнување : Магичен Тип На Тапети : висина На Тркалезна Цевка : ниска топ сезона : пролет, лето, fall, зимска пригода : секојдневна, ДНЕВНА, внатрешна, надворешна, празник, забава, свадба, училишни карактеристики : 1. Мазна горниот дел. Класичен стил на Мери Јапеејн.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ