• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Парагон Отворено 11' 14 ' Кингсбери Белведер Со Морнарица Врвот И Комарец Пребивање

Парагон Отворено 11' 14 ' Кингсбери Белведер Со Морнарица Врвот И Комарец Пребивање

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Однесете се во магла на релаксација и чувствувајте се како кралско семејство во вашиот двор во сенката на Белведер Со Мек Врв На Кингсбери. Забавувајте или одвојте момент за себе со добро читање под ова брилијантно дизајнирано ремек-дело на отворено. Белведер Со Мек Врв од 11' х 14' Кингсбери е дизајниран со врвни материјали за да обезбеди сенка и уживање за вас и вашето семејство во годините што доаѓаат. Покривот, достапен во 5 атрактивни бои, е изработен од уникатен врв На крошна Со Купола-Текс, кој има бегство од ветер за оптимален проток на воздух и дополнително уживање во ладно ветре. Кингсбери е изграден со армиран, издржлив алуминиум, рамка обложена со прав, гарантирано ќе остане без ' рѓа и погодна за сите сезони.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ