• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Аудио Предавател, Приклучок И Репродукција Аудио Предавател, Предавател Приемник За Мобилен Телефон Аудио Пренос Компјутер

Аудио Предавател, Приклучок И Репродукција Аудио Предавател, Предавател Приемник За Мобилен Телефон Аудио Пренос Компјутер

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Аудио Предавател, Приклучок И Репродукција Аудио Предавател, 3.5 мм Предавател Приемник За Мобилен Телефон Аудио Пренос Компјутери Спецификација : Опис : Ова е аудио предавател. USB 5v напојување, лесно совпаѓање. Може да се поврзе СО ТВ, компјутер или надворешно напојување. Еден-на-еден навистина без возење, приклучок и игра, стабилен пренос на сигнал, - прием на далечина. Карактеристики : 1. Новата верзија на е уште помоќна. Сигналот е постабилен и преносот е побрз. 2. Силна компатибилност, - прием на далечина, лесен за употреба, приклучок и игра. Уживајте во музиката и ТЕЛЕВИЗИСКИТЕ програми со слушалки или стерео, без да влијаете на другите и да обезбедите . 3. Универзален предавател без погон : трансдуцер кој пренесува жичен аудио сигнал преку . Само приклучете го интерфејсот од 3,5 мм или аудио кабелот АБ и спарете го со кутијата за слушалки или звучници, без никаков драјвер или софтвер и навистина возете бесплатно. 4. Користење на поврзување на мобилен телефон и компјутер, лесно и практично : Ефективна контрола на опсегот во рамките на 10 метри. 5. Овој предавател може да се користи во речиси секој дигитален производ со аудио излез 3,5 мм аудио интерфејс, само поврзете го звукот со влезната порта. Спецификации : школка материјал : АБС Интерфејс : 3.5 мм Аудио Дупка Приклучок-и-игра : да стапка На Пренос : 10 Mbps оперативна фреквенција : 2.4 MHz стандард : 4.2 работни часови : никогаш не губат Моќ Функција : Стерео Аудио Пренос Големина : Прибл. 65 х 26 х 11 мм / 2,6 х 1 х 0,4 Инчи Тежина : 38 г Пакет Вклучуваат : 1 Х Предавател Домаќин 1 х 3,5 мм Аудио Кабел 1 х 3,5 ММ АВ КАБЕЛ 1 Х Инструкција Книга новата верзија на е уште помоќна. Сигналот е постабилен и преносот е побрз. Силна компатибилност, - прием на далечина, лесен за употреба, приклучок и игра. Уживајте во музиката и ТЕЛЕВИЗИСКИТЕ програми со слушалки или стерео, без да влијаете на другите и да обезбедите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ