• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Машки Тренерки Кпоплк Облека Машка Fashion И Зима Мода Рекреација Спорт Шиење Судир Боја Со

Машки Тренерки Кпоплк Облека Машка Fashion И Зима Мода Рекреација Спорт Шиење Судир Боја Со

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Машки Тренерки Облека Од 2 Парчиња Машка Есенска И Зимска Мода Рекреативни Спортски Шевови Боја На Судир Со Џебовисезона : umn и зима. Секс : Машки. Повод : Секојдневно И Забава. Стил : мода секојдневен. Материјал : руно. Тип На Шема : Контрастни Бои. Должина на ракавот : долго. Фит : Фит. Добивате : машки дуксер и спортски панталони [Материјал] Овој Комплет Дуксер Е Изработен од Материјал, Густ и Издржлив, Ветроупорен, Удобен и Разноврсен, Особено Во Студено време. [Карактеристики] Овој Комплет Волнени Дуксери Е Удобна, Топла и Стилска Мултифункционална Облека, Погодна За Пролет и Зима. Машката Облека Е Модерна и Шармантна со Дизајн На Блок Во Боја. Со Хауба За Влечење, Прилагодено Удобно, Топло Заклучување и Дводелни Погодни Предни Џебови, не Можете Да Погрешите со Дуксерот. ●Нега На облека + машинско перење во ладна вода и не избелувајте. Ве молиме погледнете ги информациите за табелата со големини пред да нарачате, препорачајте 1-2 големина нагоре. Стилска и Секојдневна Силуета Што Го Прави Вашиот Врат Да Изгледа Долг. Погодна За Сите Видови Спортови, Оваа Маица Може Да се Носи Директно На Или со Јакна, И Лесно Може да се Носи Со Сите Панталони како Што Се Фармерки, Шорцеви Итн. Одлично За Музички Фестивали, Божиќ, Секојдневно, Секојдневно Носење, Забави, Излегување Со Пријателите, Состаноци, Ноќта на Вештерките, Патувања, Плажа, Рејв Облека. Летни Подароци За Тато, Дедо, Брат, Семејство, Пријатели, Соученици, Момчиња. Покажете Ја Вашата Љубов Со Подарок!. 100% брендови ново, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ