• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дете Деца Еден Мантил За Дожд Диносаурус Водоотпорен Комбинезон Отпорен На Ветер

Дете Деца Еден Мантил За Дожд Диносаурус Водоотпорен Комбинезон Отпорен На Ветер

 
DEN 186.88

Количина на стоки
Достапно на барање

Дете Деца Едно Парче Мантил Диносаурус Ветроупорен Водоотпорен Комбинезон Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!Тип на шема : должина На Цврсти Ракави : Главна Боја Без Ракави : Како Што Покажува Сликата Стилскиот и моден дизајн го прават вашето бебе попривлечноодлични за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија,исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебиња изработен е од висококвалитетни материјали, чувство на мека рака, нема никаква штета На кожата На вашето бебе ве Молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот, ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 См Внимание плз : ако вашето дете е посилно, препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам.Ви благодариме и убав ден! Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Мантил За Дожд : Препорачана Возраст : 3-5 Години Биста : 80см/31,5" Должина На Ракавот : 41см/16,1" Должина : 84см/33,1" Големина : М Препорачана Возраст : 5-7 Години Биста : 84см/33,1" Должина На Ракавот : 46см/18,1" Должина : 95см/37,4" Големина : Л Препорачана Возраст : 7-10 Години биста : 92см/36.2" Должина На Ракавот : 50см/19.7" должина : 109см/42.9". Ветроупорен И Водоотпорен И Дише. Материјал : изработен е од памучна мешавина. Долг Ракав. Брзо Сушење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ