• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Јупитер И Семеле Платно Уметнички Принт Од Густав Моро - Големина: 40 26

Јупитер И Семеле Платно Уметнички Принт Од Густав Моро - Големина: 40 26

 
DEN 320.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Арткан премиум платнените уметнички производи Се Гикли отпечатени на платно од уметничко одделение користејќи ги вистинските архивски мастила Отпорни На избледување На Епсон и најновата технологија за печатење со широк формат. специјализира во изработка на висококвалитетна готова за закачување платнена уметност која е нарачана по нарачка. БЕЗБЕДНА И БЕЗБЕДНА ИСПОРАКА - безбедносните работи На вашето платно : спакувани во цврсти кутии со заштитници од агол од пена. ЗОШТО ARTCANVAS-Премиум Уметник-Одделение Платно / Издржлив Американски Бор Рамка / Вистински Epson УВ-Отпорни Архивски Мастила / Галванизиран Стејплс / Доживотна Гаранција. РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ СО ГРИЖА во Сад - од #1-Отценети Платно Уметност Бренд со исклучителни живописни бои и детали. Совршен додаток за декор во секој дом или канцеларија. Галерија Заврши : професионален метод на рачно истегнување на премиум платно за безбедно завиткување околу страните и криење на рамката од борово дрво.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ