• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Стенли Масти Ма FMHT Оз Висока Брзина Кадрирање Чекан

Стенли Масти Ма FMHT Оз Висока Брзина Кадрирање Чекан

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

ЧЕКАН 17оз Прецизна избалансирана глава за удобност и контрола на корисникот. Технологијата со голема Брзина овозможува побрз замав за поголемо влијание. Нова рачка за меко држење со нов индустриски дизајн за подобра удобност и помал замор на рацете. Antivibe® технологијата ги изолира вибрациите на главата на чеканот. Магнетен стартер за нокти за поставување на нокти со 1 рака. Стил на врамување. Искинете ја канџата со карирано лице. Фалсификувана глава од високојаглероден челик со гумен стисок. 14 " анти-vibe® рачка. 17 мл.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ