• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Викерман 24 Бангор Мешан Бор Вештачки Божиќен Венец, Јасни Мини Светла со блескаво Светло

Викерман 24 Бангор Мешан Бор Вештачки Божиќен Венец, Јасни Мини Светла со блескаво Светло

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Викерман 24 " Бангор Мешан Бор Вештачки Божиќен Венец со 143 Пвц Совети и Ul Dura-Lit® 50 Јасни Мини Светла. Додадете малку празничен дух на влезната врата или наметка со овој прекрасен Венец. Овој Венец доаѓа Претходно Осветлен Со Јасни Мини Светла со блескаво Светло што работат НА 120 V НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА и има богати зелени традиционални пвц совети, давајќи буен, природен изглед. Може да се користи исто како што е или прилагодено со вашите омилени орнаменти, панделки или избори за Одмор. Венецот мери 24 " преку дијаметарот од крајот на еден врв до друг. Дополнете го вашиот празничен декор со долготраен Мешан Боров Венец Бангор. Прелит со 50 Јасни Мини Светла со Блескаво Светло. Светлата осветлени од дура користат микрочипови, така што светилките остануваат осветлени дури и кога Некои Светилки се скршени или недостасуваат. Купувајте со доверба знаејќи дека Викерман дизајнира квалитетен домашен декор од 1940 година. Нашите стручни дизајнери се фокусираат на секој детал за да создадат вештачки растенија кои изгледаат природно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ