• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
алшоп Мало Девојче Лето 3Д Цветни Сандали Стп Кожни Меки Чевли Против лизгање за 0 Месеци

алшоп Мало Девојче Лето 3Д Цветни Сандали Стп Кожни Меки Чевли Против лизгање за 0 Месеци

 
DEN 311.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Мало Девојче Лето Цвет Сандали СТП Кожа Анти-лизгање Мека Единствена Креветчето Предвокер За Отворено, Училиште, Партија. Големина(см)tttt T. 1 Должина на лимена ѓон : t11tadvisted Возраст : t0-6 Месеци. 2 Лимена Должина : t12tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 3 Лимена Должина : t13tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. ttt T T T Tt tt T. 1 Лимена Должина : t4. 33 tadvisted Возраст : t0-6 Месеци. 2 Лимена Должина : т4. 72 тадвидирана Возраст : т6 - 12 Месеци. 3Лимена Должина : т5. 12 тадвидирана Возраст : т12-18 Месеци. Спецификација : . Материјал : Стп Кожа. Шема : Цвет. Пол : Девојка. Повод : Внатрешен Отворен. Вклучен Пакет : . 1 Пар сандали. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : чевлите за бебиња се изработени од висококвалитетна стп кожа. Мек, дише и удобен и поддржува здрав развој на стапалата за раните пешаци и бебињата кои учат да одат. Моден Дизајн : Летни секојдневни сандали, со цветна декорација, многу симпатична и модерна, погодна за индексирање, одење, играње. Ѓон против Лизгање : Многу лесен и мек,и со дизајн на ѓон против лизгање, може да го одржува бебето безбедно и добро изработено за одењето да се чувствува природно. Лесно Вклучување Исклучено : дизајнот на јамката за Куки може да го направи бебето лесно да се облекува и соблекува, и што е најважно, може да остане на нозе на вашето дете цел ден. Вклучен пакет : 1 Пар сандали. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ