• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Круд Катер Кујна Одмастувач За Сите Намени, Оз

Круд Катер Кујна Одмастувач За Сите Намени, Оз

 
DEN 303.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Определување : Големина : 32 Мл; Број Во Пакување : 1; Форма На Производ : Течност; Отстранува цврста кујнска маст и нечистотија; нетоксичен; Безбеден за површини за подготовка на храна; пријателски за Земјата; Подготвена за употреба формулата е доволно разноврсна за да се користи како чистач за сите намени за безброј површини во вашиот дом; МФР : 305373; ШКУ : 12162489; УПЦ : 020066331085; Бренд : круд Катер; Должина : 14; Ширина : 9; Висина : 7;.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ