• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мебел За Слобода Масата На Островот Амберли Вуд поставена Во Бело

Мебел За Слобода Масата На Островот Амберли Вуд поставена Во Бело

 
DEN 3199.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Живеат удобно во вашиот дом со килибарните дабови пет-парче островот маса во собата. Изработен со извонредност користејќи цврсти материи од гумено дрво и фурнири од бел даб со поделено срце, овој комплет се одликува со двобојна јачменска кафеава и ленена бела завршница и ја вклучува островската маса и четири столчиња за скали. Табелата на островот има фиксен врв со база за складирање со три фиоки со целосна екстензија. Фронтовите на фиоките се врамени во дрво и акцентирани со антички хардвер за копчиња од месинг. Потпирачот Во стилот Х нуди убав елемент за дизајн. Столчињата за скали имаат обложено седиште обложено со Каки Постелнина и се поддржани со заострени нозе со најлонски лизгалки за стол за да го заштитат вашиот под. Комплетот за маси На островот Амберли Оукс нуди секојдневно чувство за јадење што ќе работи со секој декор.Карактеристики : Материјал : Завршна Обработка На Дрво : Исклучена бела Фиксна Фиока Во Рамка На Масата Предноантичко Месинг Копче Хардверско Скалило За Заден Шалтер Конструкција На Фиоки Со Целосна Екстензија Водичи За Фиоки Од Метална Страна (45мм)100% Полиестерски Каки Ленен Тапацир Спецификации : Димензии На Производот : 0" H x 0" W x 0" Dproduct Тежина : 296.3 Фунти Слобода Мебел амберли 5 Парче Дрво Островот Маса Поставена Во Исклучување На Бело.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ