• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Едноставно Дејзи 16 16 модерен монограм затворен полиестер на отворено, фрлање перница, јаворов црвен

Едноставно Дејзи 16 16 модерен монограм затворен полиестер на отворено, фрлање перница, јаворов црвен

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Персонализирајте го вашиот дом со едноставно маргаритка 16 "x 16 " Maple Red Modern Monogram Indoor/Outdoor Pillow од нашата колекција Монограм. Оваа затворена/надворешна перница е совршен додаток на кој било трем, палуба или внатрешен двор на кој му треба допир на стилска удобност! Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ