• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Северозападниот хонорарен грејач на електричен камин, црна

Северозападниот хонорарен грејач на електричен камин, црна

 
DEN 1439.04

Количина на стоки
Достапно на барање

Класичниот колонијален дизајн не само што ќе додаде стил во вашата куќа, туку ќе се чувствува како дома. Одликувајќи се со две поставки за топлина, плус опција без топлина, можете да преземете целосна контрола над температурата и расположението на вашиот простор за живеење со едноставен притисок на копче. Безвременскиот ефект на дневник и пламен го прават овој затворен камин одличен начин да додадете топол, пријатна амбиент во специјални прилики и за време на празниците. Користете го ова камин за дневната соба, во вашата спална соба или да чувате која било област од вашиот дом топла и пријатна со безвременскиот дневник и ефектот на пламен на овој грејач на камин. Прилагодлив електричен грејач - Овој вештачки камин од шпорет на дрво може да се постави на високо (1500 W), ниско (750 W) или може да работи без топлина. Овој одличен грејач во текот на целата година удобно се загрева до 400 квадратни метри, совршен за употреба во вашиот дом во секоја сезона. Класичен дизајн-Класичен колонијален дизајн на овој бесплатен грејач на камиони не само што ќе додаде стил во вашата куќа, туку ќе го направи да се чувствува како дома . Детали за производот-Материјал : Пластична конструкција. Димензии : (л) 10 ”x (w) 16,5” x (h) 21.5 ”. 950 W-1850 W. 2 Поставки за топлина (750 W/1500 W). Подот со подот, факс камин со ефект на пламен на дневник. Работи со и без топлина (само пламен) . топло и пријатно - преземете целосна контрола над температурата и расположението на вашиот простор за живеење со едноставен притисок на копче. Чувајте ја секоја просторија од вашиот дом топла и пријатна со безвременскиот дневник и ефектот на пламен на овој грејач на приклучок. Безбедно за секоја просторија - опремена со заштита од прегревање, овој камин на вселенски грејач е совршен додаток на секоја просторија во куќата. Користете го овој функционален декор во дневната соба, во топли студени спални соби или во кујната.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ