• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Collectionе женски женски зашилени пети зашилени западни чизми

Collectionе женски женски зашилени пети зашилени западни чизми

 
DEN 895.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Знаете што велат тие, можете да ја извадите девојката од земјата, но не можете да ја извадите земјата од нејзината гардероба. Колекцијата „Бекер чизми од ournournee“ се подготвени за родео благодарение на нивната поддржувачка 4 мм удобна пена ™ insole, влечење на јамки и еластична веганска кожа. Завршена пети и наредени блок-потпетици завршете ја оваа есен мора да ја има. Во колекцијата Journee, нашите чизми ќе ви го дадат тој удобен, но стилски изглед, совршен за кога сте во канцеларија до забавна ноќ надвор со девојчињата. Висина на пета : 2 3/4-инчи. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 5 инчи. Врвен обем : 12 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Стил на пети : зашилен. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ