• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Примарно злато Карат бело злато создаде обетки од рубин и дијаманти

Примарно злато Карат бело злато создаде обетки од рубин и дијаманти

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Сигурно да додадете гламурозен сјај во вашиот стил, овие јули Borndone Stone J-Hoop обетки се обликуваат во 10 карат бело злато. Овие обетки од 24,8x6mm може да се пофалат со 5 мм круг, 1,67 лабораторија CTTW создадоа црвени камења од рубин и 0,18 CTTW околу природни дијаманти за да ви дадат впечатлив изглед. Овие прекрасни обетки се заштитени со затворање на задниот дел од пост и притискање за движење без проблеми. : 24,8мм x 6mmsolidgemstone Детали : Тип : Лабораторија создадена рубинзирстон месец : Julycolor : Redshape : Round Size : 5 Mmweight : 1,67 Cttwquantity : 2 Jewelry Setting : Bezeldiamond Детали : Јасност : Јасност : I2 Color : I-Jshape : Roundsize : 1.3 MMWEIGHTITION : Prongyour Item пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци. Земја на потеклото : Индија 10 Карат бело злато, родиум-позлатена, пост, дијамант, скапоцен камен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ