• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пери Елис Портфолио ребро памук боксер

Пери Елис Портфолио ребро памук боксер

 
DEN 319.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Овие брифинзи за портфолио на Пери Елис се направени со премија памук за помек чувство и подобра дишење. Изградбата на ребрата 1x1 им овозможува на облеката да одговара на различни типови на тело и да се опорави форма. Бесплатната ознака избегнува непријатно зашивање и иритација на кожата. Еластична не се тркала од половината останува на место и се карактеризира со центриран лого. КОНТУРОТ ЗА ДВЕЕ СЛЕДНА СОВЕТНА СО ЦЕНТАРНА цвест овозможува повеќе дискретен профил и поцврста конструкција. Зашивањето на седлото на грбот ја дефинира задната контура. Овие погодни 4 пакувања во асортиман на бои се голема вредност за секојдневно носење 100% премија памук. Низок пораст. Контурна торбичка. Мека и дише ткаенина. Означете бесплатно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ