• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Беркшир дома оаза морско орев во затворен простор полиестерска ткаенина

Беркшир дома оаза морско орев во затворен простор полиестерска ткаенина

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Ткаенина за проекти стари и нови. Дома оаза од оаза од Беркшир може да се користи за реновирање, закрепнување, создавање или занаетчиство. Ова е разноврсна, трајна ткаенина направена од 100% полиестер. Издржлива ткаенина од платно. Надворешна ткаенина. 100% полиестер.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ