• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лана Королиевска „во земја во дворот“

Лана Королиевска „во земја во дворот“

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ