• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Голем чевли за обичен фустан од мулти -каиш за потпетици

Голем чевли за обичен фустан од мулти -каиш за потпетици

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Завршете ја вашата летна гардероба со овој пар стилски Bigенски Bugn'sенски мулти -каиш за чевли за облекување. Овие сандали имаат потпетица од 2 инчи и се совршени за прилики кога сакате да носите потпетици без да изгледате премногу формално. Ремените со крцкави и две прилагодливи токи на страната на глуждот им даваат на овие чевли елегантен изглед. Патентот на задниот дел од потпетицата го прави лесно и исклучувањето на и исклучувањето и амортизениот ѓон ќе ве задржи пријатно без разлика дали сте во канцеларија или танцувате ноќта надвор од ноќта на дамите. Комбинирајте го овој разноврсен чевли со фустан или шорцеви, здолништа или каприс и омилен врв за елегантен ансамбл што можете да го земете од ден на ноќ. Голем чевли за обичен фустан од потпетица на Budn'sенски потпетици : Горна содржина : 96,7% полиуретан, 3,1% Кирсит, 0,2% полиестер. Outsole : 76% полиестер, 24% TPR. Пета сандали. Ленти за крцкање. Две прилагодливи токи на глуждот. Затворање на патент на потпетици. Перничен ѓон. 2-инчна пета. Место чисто со мека крпа.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ