• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
3Д средна тетра златна метална wallидна уметност од следните иновации

3Д средна тетра златна метална wallидна уметност од следните иновации

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Благодарение на цврстината на овие риби, тетрата е една од најчесто наоѓаните риби во аквариумите. Еден од нашите најдобри продавачи и дизајниран од американски уметници, Rishубителите на риби низ целиот свет ќе сакаат да ја додадат оваа метална уметничка златна тетра во нивната колекција. Со ваш избор на големи или мали димензии, оваа прекрасно детална и шарена метална wallидна уметност злато тетра мери 17,25 x 11,5 инчи или осум x пет инчи. 3Д средна тетра златна метална wallидна уметност од следните иновации : Направено од челик. Во прав обложен за отпорност на 'рѓа. Загради на задниот дел што му овозможуваат на производот да се обеси од идот. Уникатен рачно изработен метал. Одличен подарок.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ