• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мејбелин Сензационален Мат Финиш Кармин, Тост Тартуф

Мејбелин Сензационален Мат Финиш Кармин, Тост Тартуф

 
DEN 87.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Мејбелин Сензационален Мат Финиш Кармин, Тост Тартуф, Постигнете јасна и живописна боја на усните со Мат. Сега, сензационалната боја добива богато и удобно чувство со грижливо масло за мазни, еластични усни. Оваа кремасто-мат формула остава зад себе сензуално, удобно чувство и мека мат завршница. Достапно сега во широк спектар на голи, розови, црвени и сливи нијанси кои се богати, топли и ултра-ласкави. Сега, тоа е сензационално Пакување Може Да Варира. Мејбелин Сензационален Мат Финиш Кармин, Тост Тартуф Кремаст мат кармин со чисти пигменти во боја. Удобно чувство што непречено се лизга. Ултра-ласкави нијанси, од претрупан голи до главата што станува црвена. Сензационална Боја Матите сега ги вклучуваат вашите омилени нијанси Од Интимната. Крем Мат.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ