• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Como blu raglan вратоврски пред обичниот рајонски врв, пакет

Como blu raglan вратоврски пред обичниот рајонски врв, пакет

 
DEN 223.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Тренд на текстура. Врвот на трепките на COMO Blu го одржува вашиот изглед свеж и на точка. Совршен со фармерки за покачен обичен изглед. Овој тренд десно од 3/4 блуза со ракав Раглан со предни врски создава голем главен дел во плакарот на сите. Носете го со омиленото дно и чевли за да ја завршите совршената облека. Оваа блуза отпорна на брчки е практична и удобна. Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Полу-опремени. 3/4 должина на раглан ракави. Детали за вратоврска; Текстура на трепките. 100% рајон. Машина за перење. Увезени. Трепките Раглан Топ за плус големина жени од COMO Blu.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ