• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кинлорго Високо Јаглероден Челик Градинарски Ножици Машина Градинарство Растителни Ножици Гранка Градинар Тример Алатки

Кинлорго Високо Јаглероден Челик Градинарски Ножици Машина Градинарство Растителни Ножици Гранка Градинар Тример Алатки

 
DEN 230.08

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристики : смолкнување на Кастрење со максимален капацитет за сечење од гранчиња или гранки со дијаметар од 26 мм.Безбедно копче за заклучување за лесно и погодно затворање и отворање на кастрењето на ножиците.Designedономски дизајнираната рачка и изградбата во пролет го олеснуваат ракувањето со малку напор и можат да ја користат долго време без замор.Изработена од високојаглероден челик, оваа смолкнување за кастрење не е лесна за носење или ' рѓа и е многу издржлива во употреба.Градинарски алатки погодни за градинарски градини, собирање грозје и цитрус, а исто така одлични за сечење гранчиња, гранки стебла, грмушки, нови израстоци и мртво дрво итн.Спецификации : Состојба : 100% Сосема нов И висококвалитетен Материјал : Боја На Челик Со Висок јаглерод : Сребрена И жолта Вкупна Должина : Прибл. 200мм / 7.87 Во Капацитет За Сечење : . 26мм / 1.02 Во дијаметар Гранчиња Гранчиња Тежина : Прибл. Вклучен Е Пакет од 238g : 1 x Градинарски Смолкнување Нови израстоци и мртво дрво итн. Градинарски смолкнување со максимален капацитет за сечење од гранчиња или гранки со дијаметар од 26мм. Безбедно копче за заклучување за лесно и погодно затворање и отворање на кастрењето на ножиците. Designedономски дизајнираната рачка и изградбата во пролет го олеснуваат ракувањето со малку напор и можат да ја користат долго време без замор. Изработени од високо јаглероден челик, гранки произлегуваат.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ