• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Инлифе Женски Јакни Женско Руно Спортска Облека Со Качулка Планинарска Јакна Тврда Јакна

Инлифе Женски Јакни Женско Руно Спортска Облека Со Качулка Планинарска Јакна Тврда Јакна

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина : XXXXL Големина : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 44 Биста : 125cm/49.21 "Рамо : 48.Женско Руно Надворешна Спортска Облека Со Качулка Планинарска Јакна Тврда Јакна карактеристики : 1.86 "Должина : 69см/27.70" Ракав : 62.Карактеристики : Секојдневен Секси Врв,Лабава,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Пролетен секојдневен Капут.31 "Рамо : 45cm/17.57 "Должина : 72cm/28.37" Рамо : 42.Дизајнот го прави повеќе секси и привлечен за носење. женски палта со качулки. Големина : XL Големина : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110cm/43. Одговараат За, Зима и Пролет.72" Ракав : 61.34 "Рамо : 43.74" Inleife Женски Јакни Женско Руно Отворено Спортска Облека Со Качулка Планинарска Јакна Тврда Јакна.22" Ракав : 60. Женска Облекаumn И Зима.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Големина : XXL Големина : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 40 Биста : 115cm/45.28 "Рамо : 46.80 "Должина : 73cm/28.33 "Должина : 71cm/27. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : /Винтергендер : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Јака : Нестил : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Палто Големина : М Големина : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39. Големина : Л Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 105см/41.73" Ракав : 60см/23. Големина : XXXL Големина : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 42 Биста : 120cm/47.Материјал : Полиестер.62" Должина : 68см/26.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ