• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Атлетски дела женски атлетизми француски тери -елек со худи

Атлетски дела женски атлетизми француски тери -елек со худи

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Без разлика дали работите надвор, трчате работи или легнувате дома, овој елек од атлетски дела ќе ве задржи пријатно. Направено е од мека француска териска ткаенина и има шик пресек во задниот дел што го спречува врвот да се чувствува затнат или ограничувачки кога работите ќе започнат да се загреваат. Аспираторот за влечење помага да ве заштити од елементите и има корисен џеб од кенгур на предната страна. Овој врв без ракави е достапен во разновидни бои и е совршен за оние кул пролетни и есенски денови кога врвот со краток ракав не е доволно топол самостојно и јакна е премногу топла. Атлетски работи Activeенски активен француски Тери Вест со Худи : 48% Рајон, 48% полиестер, 4% спандекс. Активен елек. Француска Тери измислица. Назад пресек. Без ракави. Худ со влечење. Преден кенгур џеб. Заоблени полите со странични парчиња. Достапно во разновидни бои. Машината измијте ладно одделно или со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, средно железо кога е потребно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ