• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Без граници на плетените панталони на јуниори

Без граници на плетените панталони на јуниори

 
DEN 480.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Ниту границите на плетените панталони на јуниорите се удобен додаток на вашата гардероба. Направено од мек и издржлив полиестер со малку спандекс за да ја ласкави вашата фигура. Овие панталони со пламен со еластична лента за половината без кавга нудат удобно вклопување и доаѓаат во цврсти бои и отпечатоци. Без граници на плетените панталони на јуниори (отпечатоци и цврсти материи).


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ