• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Производи компатибилни замени за касети со висок принос од 727xL

Производи компатибилни замени за касети со висок принос од 727xL

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа понуда вклучува (1) B3 P24 A Grey, (1) B3 P19 A Cyan, (1) B3 P20 A Magenta, (1) B3 P21 A жолта, (1) B3 P23 A фотографија црна и (1) B3 P22 A мат црни касети со висок принос; Тие ја заменуваат оригиналната серија 727 XL. Овој сет на кертриџ е компатибилен со Design Jet T1500, T2500, T2530 PS, T920, T930 и T930 36-во печатачите. Премиум-квалитетен кертриџ за мастило за печатач. Касета за замена за стари или користени касети од ист тип. Боја : мат црна, фотографија црна, цијан, магента, жолта и сива боја. Количина : пакет од 6.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ