• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Време и време, женски и женски плус здолниште за трим на руфли

Време и време, женски и женски плус здолниште за трим на руфли

 
DEN 287.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Донесете на плажа! Покривањето на здолништето на здолништето на времето и Тру е подготвено за еден ден на брегот со еластична половината што се повлекува лесно над вашата облека за капење. Завршено со стилски руфли и ултра-ласкава обвивка пред себе, ова здолниште сигурно ќе ве придружува на секое патување. Исклучиво на. Материјал : 57% рециклиран полиестер/43% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : MIDI; Должина на глуждот. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Еластична половината со детали за вратоврска; завиткан фронт; Трим на Руфл. Руфл трим здолниште за прикривање за жени од време и Тру.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ