• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Abigail Womenенски широка ширина на ширина, пумпа за фустан од сребро 7

Abigail Womenенски широка ширина на ширина, пумпа за фустан од сребро 7

 
DEN 870.08

Количина на стоки
Достапно на барање

Екстра -широки широки ширина на цвеќиња Абигејл, испорачуваат една од најкласните чевли во сезоната на висина на пета, што е пожелно од многумина. Овие пумпи за шлаканица имаат 1,5 "Ниско-потпетица, квадратни пети, деликатно украсени rhinestones и прекрасна текстура што ја подобрува оваа едноставна силуета за таа шик естетска. веб -страница за малопродажба Fazpaz. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте веднаш кредит за подароци од 20 американски долари, бесплатна испорака и размена, лесни приноси од 365 дена и приоритетна испорака на сите производи. Сместено во Fairfield NJу ерси, започна со производство на производство и големо во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговска марка (24 часовна удобност, фази , и цветно) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителна широка ширина (Е) од Фазпаз. Синтетичка. Гумен ѓон. Квадратни пети. Максимална влечна гума од надворешната страна.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ