• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Activeенска активна јакна за изведба на Zip Spacede со пилиња

Activeенска активна јакна за изведба на Zip Spacede со пилиња

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Без разлика дали работите во теретана, одите на џогирање или само се опуштате дома, овој перформанс пуловер од атлетски дела ќе ве одржи пријатно. Има шик Space Deede шема на надворешната страна, како и збир на дупки со палецот на долгите ракави за да останете на место додека сте во движење. Предното затворање на четврт-зип обезбедува прицврстено, прилагодено вклопување, додека јаката ви помага да го задржите вратот топол. Овој пуловер со долги ракави е достапен во разновидни бои и работи добро и во активни и во обични ситуации. Атлетски работи Activeенска активна јакна од 1/4 Zip Spacede Performance со пиштоли : 65% памук, 30% полиестер, 5% спандекс. Перформанси пуловер. Сеопфатен шема на вселенско. Раглан долги ракави со дупки со палецот. Затворање на четврт-зип. Јака. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно, измијте со слични бои или одделно, само белило што не е хлор кога е потребно, паѓајте суво ниско, средно железо.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ