• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Антон Шваин „Мисти езерото“ платно уметност

Антон Шваин „Мисти езерото“ платно уметност

 
DEN 687.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашите куратори имаат искуство од добро познати институции како што се Сотби С и Тејт Модерната уметност. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Истакнати бои : сива, бела, црна 1х не е вашата просечна страница за фотографии.Уметник : Антон ШваинСјубјект : Пејзаж-апелатива : Канцелид Тип : Галерија обвиткано платно Арта Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има црно-бело слика на обезглавен брод на магла магливо езеро. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Не е случајно што уметничките режисери, уредниците на книги и списанијата низ целиот свет користат фотографии од 1x фотографи. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ