• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Скоро природен 5 '2,5' Рустикален врежан диск секојдневен украсен метал уметност, разнобојно

Скоро природен 5 '2,5' Рустикален врежан диск секојдневен украсен метал уметност, разнобојно

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Разговарајте за шоу -шоу. Овој декор за метална wallидна уметност што го спушта очите ќе го однесе вашиот декор на следното ниво. Инспирирано од светски патувања, ова еклектично уметничко парче има навестувања на рустикални, потресени ознаки во жолтеникава боја полна со интерес и текстура, командувајќи го вниманието на сите. Останете лесно во голи wallид на кој му е потребна длабочина и фокусна точка. Со димензии од 5ft. X 2.5ft., Висат во голем празен wallид идеално за дневна соба, мастер бања, формална трпезарија или фоаје. Нашиот внимателно куриран избор на wallидни завеси ќе помогне да се направи секоја просторија да блесне со личност. Севкупни димензии на производот : H : 2,5 стапки. W : 5 ft. D : 3,5 in . доаѓа подготвен да виси . изработен од висококвалитетен траен метал . носи боја, длабочина и текстура на кој било простор . покријте голи wallид . препорачано за декоративна употреба во затворен простор . Користете за создавање Фокусна точка што привлекува очи . Нема вклучено монтирање.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ