• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Подобри домови и градини порцелански плоштад плоштад, бели, сет од 6

Подобри домови и градини порцелански плоштад плоштад, бели, сет од 6

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Додадете современ изглед на вашата трпеза со овие подобри куќи и градини на плоштад. Тие се изработени од здрав и издржлив порцелан и се микробранови, машина за миење садови и печка безбедна за дополнителна погодност. Овој сет од шест бели порцелански чинии има свеж, но безвременски изглед и е доволно стилски за речиси секоја пригода. Спарете го овој сет со координирање на подобри домови и градини Белиот плоштад вечера (продаден одделно) за да го комплетирате сетот. Подобри домови и градини плоштад чинии, бели, сет од 6 : порцелан е издржлив. Безбедна рерна до 450 степени Фаренхајт. Микробранова безбедна. Безбедна машина за миење садови. Капацитет од 25 унца. Димензии : 6,1 "L x 6.1" W x 2,50 "ч.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ