• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Апстрактни Тиква Портокалова Површина Килими, 4'6'

Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Апстрактни Тиква Портокалова Површина Килими, 4'6'

 
DEN 1128.96

Количина на стоки
Достапно на барање

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Апстрактни Тиква Портокалова Површина Килими, 4 'х 6'. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим може да се пере во машина, пријателски за деца и миленичиња, хипоалергичен и отвратителен од истурање. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Едноставно фрлете ја машината за перење, легнете рамно да се исуши и уживајте во вашиот свеж и чист килим! Шенил-Полиестерски Куп; Памучна Подлога, Моќност Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,08 инчи. Перење. Хипоалергично. Отпорен На Дамки. Пријателски За Миленичиња И Деца. Скочгарде / Истури Отвратителен-истури како кафе и вино дојдете чисти со малку сапун и вода, одржувајќи ја дамката од тепихот слободна.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ