• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Модерна Урбана Симфонија - Платно

Модерна Урбана Симфонија - Платно

 
DEN 607.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа прекрасна модерна платнена слика 20х20 ја доловува суштината на Арт Деко со своите смели, симетрични линии и квадратни форми. Делото со наслов "Модерна Урбана Симфонија" е прослава на модерниот живот во прометен град, кој прикажуваhyмички пејзаж исполнет со облакодери, улични светла и фигури во движење. Тоа е совршен додаток на ѕид на кој му треба поп на животот и убавината. #анална игра #.акулација #мастурбација #стриптиз #мочање #модерен живот #Модерен Град "Модерна Урбана Симфонија" - Платно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ