• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мажите Сакам Снешко Крв маица Смешни Снег Зимски Офанзива Божиќ Подарок-XXL Графички Маици

Мажите Сакам Снешко Крв маица Смешни Снег Зимски Офанзива Божиќ Подарок-XXL Графички Маици

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Имајте срце и не топете го снегот! Менс Сакам Снешко Крв Маица Смешни Снег Зимски Офанзива Божиќ Подарок (Хедер Морнарица) - ХХЛ топи мраз вода . ОВА Е ХХЛ Хедер Морнарица Мека Удобна Смешна Маица за Мажи што ја продаваат Луди Маици За Кучиња. Нашите експерти ги собраа најдобрите шеги, саркастични цитати и филмски референци загарантирани да се смеат. Ние ги користиме само најдобрите тема ЕДЕН ОД ЕДЕН ВИД : Ексклузивни Луди Куче Маица брендирани мета дизајниран и печатени во САД. ПРОФЕСИОНАЛНО ПЕЧАТЕНИ : Супер меки смешни и одлични маици со мастило од највисоко ниво за печатење што трае. НЕ ЧЕКАЈТЕ : овие Маици се жешки од пресите и ќе направат да изгледате одлично. ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО! Нашите маици се тенки, затоа нарачајте поголема кошула ако сте помеѓу големини. Машина за перење (измијте внатре во ладна вода, висат суви). МЕНС ФИТ : Ова е вградена машка кошула направена од памук што се врти со прстен. Тоа е растеглив, супер мек материјал, но вградените маици се тенки, затоа нарачајте поголема кошула ако сте помеѓу големини.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ