• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
2567961-00-А, Предна Поддршка Вентилатор Жици Темперамент Анти Деформација За Автомобил

2567961-00-А, Предна Поддршка Вентилатор Жици Темперамент Анти Деформација За Автомобил

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

2567961-00-А, Предна Поддршка За Жици На Вентилаторот Против Деформација За Спецификација На Автомобилот : Тип На Ставка : Предна Поддршка За Жици На Вентилаторот : 2567961-00-А, 256796100 Тип на инсталација : Директна Замена Опрема : Замена За Модел 3 2021-2023 Список На Пакети : 1 x Предна Поддршка За Жици На Вентилаторот Забелешка : 1. Ве молиме, проверете го бројот на делот од вашата ставка, соодветните информации се само за повикување.2. Ако не сте сигурни за предметот, ве молиме контактирајте не пред да купите за да избегнете непотребно враќање, благодарам! Фитм : овој ремен за жици на вентилаторот за предна поддршка е дизајниран за одредени возила, совршена замена За Моделот 3 2021-2023. ОЕМ : Оем на овој комплет за жици на вентилаторот се 2567961-00-А И 256796100А за повикување, проверете го бројот на делот од вашата ставка пред да ја купите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ