• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Туск Песок Лајт Задна Гума 30х12 - За Поларис РЕНЏЕР XP Northstar Издание Премиум

Туск Песок Лајт Задна Гума 30х12 - За Поларис РЕНЏЕР XP Northstar Издание Премиум

 
DEN 4078.08

Количина на стоки
Достапно на барање

Специјални Белешки : ве Молиме запомнете : големини на Гуми се разликуваат од машина ве молиме проверете ја вашата моментална големина на гумата и тркалото пред да нарачате.Додавањето гуми со големи димензии може да ги промени карактеристиките на ракување на вашето фабрички опремено возило. Екстремната грижа мора да се користи за да се спречи губење на контролата или превртување за време на остри вртења или нагли маневри. Преголемите гуми може да се тријат под екстремни агли на управување и екстремна компресија на суспензијата. Продадени поединечно. 2 слој лесен дизајн. Оптимален профил за одличен плови на песок. Високите лопатки од 3/4 инчи нудат одлично поврзување и возење. Совршена рамнотежа на бројот на лопатки и висината на лопатката за забавно и возбудливо целокупно измет.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ