• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Софија фармерки женски женски Адора Курви девојка со висок пораст

Софија фармерки женски женски Адора Курви девојка со висок пораст

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Овие фармерки стилизирани со момчиња не се само удобни, туку и стилски. Овие фармерки сигурно ќе бидат пар на секоја жена за да се чувствуваат неверојатно и модерно. Исклучиво на. Затворање на предното копче; 2 предни џебови, 2 џебови на задниот дел, 1 џеб за монети со монети; Страничен цвест на кавга; Момче силуета; Стил на кратка должина; Отворање на нозете 12.75 "; inseam 25"; Висок пораст; Предниот пораст 11 "; назад пораст 16".


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ