• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Распакување, PlayStation 5, игри со ограничен рок, 819976029669

Распакување, PlayStation 5, игри со ограничен рок, 819976029669

 
DEN 1060.48

Количина на стоки
Достапно на барање

Отпакувањето е игра за познатото искуство за извлекување на имоти од кутии и вклопување во нов дом. Загатка за блокирање на блок, делумно декорација на домот, поканети сте да создадете задоволувачки простор за живеење додека учите индиции за животот што го распакувате. Во текот на осумте потези во куќата, ви е дадена шанса да доживеете чувство на интимност со лик што никогаш не го гледате и приказна што никогаш не сте ја кажале. Распакување, Play Station 5, игри со ограничен рок, 819976029669 Производител : Игри со ограничено работење. Оценка на ЕСРБ : Секој.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ