• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Тенок панталони за мажи на Georgeорџ

Тенок панталони за мажи на Georgeорџ

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Овие удобни, панталони за мажите чино од Georgeорџ се мора да ги имаат во вашата гардероба. Меки на допир, овие секојдневни пантолони за мажи имаат додадено истегнување за удобност и завршница на облеката, давајќи му го тој убав истрошен, гроздобер инспириран изглед. Исклучиво на. Материјал : 97% памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32 x 32. Одговара : тенок вклоп на нога и седиште. Подигање : Среден пораст. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : јамки за појас. Тенок директно чино панталони за мажи од Georgeорџ.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ