• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Вршење на дождот 'N заклучување 1 2, 0. in. Цевки лактот S5700UB

Вршење на дождот 'N заклучување 1 2, 0. in. Цевки лактот S5700UB

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Додадете 90 пресврт во вашиот систем за капење со универзалниот лакт на Smart Loc, уникатно вклопување што опфаќа повеќе големини на цевки. Поврзете се делови од 1/2 in., 5/8 in., И 0,710 in. Цевките или драгината заедно, или транзицијата од една големина на цевки во друга. Инсталацијата е лесна-само вметнете го бодликавиот крај на фитингот во цевката и извртете ја навртката над крајот на цевката за безбедно вклопување. Подигнувањето за еднократно е направено од акрилонитрил бутадиен стирен (ABS). Бренд Име : Под бренд на дождовница : Паметна локација за фитинг Големина : 1/2 ин. (Оценка на притисок) : 100 psi.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ