• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Фантоскоп текстурална серија на ленени серии декоративни перници за фрлање, 22 22

Фантоскоп текстурална серија на ленени серии декоративни перници за фрлање, 22 22

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Украсете го вашиот кревет или кауч со пернтоскоп перница и зголемете го уникатниот стил на вашата соба во еден момент! Нашите производи се направени од висококвалитетен материјал, и е удобно и перничето на Durablethe ви овозможува удобно да држите, да се потпреме или да се одморите и сигурно е да додадете вкус, текстура и длабочина на вашиот животен простор, исто така, ќе изгледаат одлично на гардеробата или дури и Во автомобилот и се безбедни за машинско миење, така што секогаш сте слободни да го менувате дизајнот еднаш за некое време, бидејќи производите од Ветур не само што се во чекор со модните трендови, туку имаат и 100% гаранција за задоволство, па немој да Почекајте во линија, купете го сега за да го осветлите вашиот дом. Фонтоскоп цврста полиестерска мешавина на фарма куќа рустикална традиционална перници за фрлање, 22 "x 22", сина направена од полиестер и полиестерска мешавина. Големина : 22 x 22 инчи, 55см x 55см фрли перница со вметнување. Машинско миење во ладна вода, нежен циклус. Невидливиот патент е дизајниран да се полни лесно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ