• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мое дете на Картер, бебе девојче, маица и облека за пантолони, поставени

Мое дете на Картер, бебе девојче, маица и облека за пантолони, поставени

 
DEN 169.28

Количина на стоки
Достапно на барање

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Оваа слатка облека за одмор со 3 парчиња поставена од моето дете на Картер е совршен стил на движење за вашето малечко оваа сезона. Координативен, празничен мек памучен врв и пар со каросерии со појавување на панталони со малку празник лик уметност на задниот дел за две слатки облеки. Носете едниот + фрлете го другиот во вашата торба за пелена! PSST… Овој мал сет прави одличен подарок. 100% памук. 3-парчиња сет вклучува : еден каросерија, еден врв и една панталона за влечење. Врвот : Долги ракави, преклопување на рамената. Бодисит : Долги ракави, преклопување на рамената, силни прилепувања остануваат во чекор со абење, миење, повторување. Панталони : Повлечете еластична лента за половината, аплицирање на карактерот зад себе. Лесна облека за брзи промени. Одличен подарок за туширање за бебиња. Големини preemie-24m. Машина за перење. Увезени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ