• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Реверзибилни шарени почетни нараквици во виножитото од Пинк Бо - јоргован

Реверзибилни шарени почетни нараквици во виножитото од Пинк Бо - јоргован

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Цврст кабел од не'рѓосувачки челик од 4мм. Нежните заоблени врвови за удобност. 25мм алуминиумски диск шарм. Реверзибилен. Целосна боја. Ротирачки центар. Високо полиран или IP позлата со реверзибилни шарени почетни нараквици во виножитото со розова кутија - јоргован.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ