• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Без граници на печатени хеланки на капри за печатени количини на јуниори, пакет

Без граници на печатени хеланки на капри за печатени количини на јуниори, пакет

 
DEN 319.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој ултра-меки хеланки со две пакувања од без граници ве одржува подготвени за ништо. Повлечете ги и уживајте во врвната удобност и одете со сè стил. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Вклучува 2 пакети : два пара хеланки. Висок пораст; тенок вклопува низ колковите и бутовите; Слаба нога. Повлечете стајлинг. Печатење на сите; должина на капри. 90% полиестер/10% спандекс. Машина за перење. Увезени. Плус хеланки со големина 2-пакет за јуниори од без граници.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ