• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Swisstech Машка каки -каки излезен памук буни со прилагодлива лента

Swisstech Машка каки -каки излезен памук буни со прилагодлива лента

 
DEN 207.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Swisstech Outback Swiss Tech Men Men Haki Canvas Outback Cap : 100% памук. Капа. Измислица на платно. Каки-боја. Прилагодливо влечење. Отвори на страната на круната. Ткаена лента околу основата на круната. Достапно во разновидни големини. Измијте рака ладно, само белило што не е хлор кога е потребно, да се исуши линијата, не пеглајте.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ