• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Рис извезена чиста панел за џеб

Рис извезена чиста панел за џеб

 
DEN 448.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Рис е прекрасна везена панел за џебни шипки, дизајниран да работи со кој било декор. Панелите на Рис можат да бидат обесени самостојно или спарени со вредностите на Рис (продадени одделно). Широките панели доаѓаат во најразлични бои и се лесни за грижа. Рис извезена чиста панел за џеб : единечен панел по пакет. Pollеб на прачка за лесно виси. 100 проценти полиестер. Големина : 55 "x 84". Машинско миење, ладно; Tumble Dry Ship. Координира со Рице Валанс (се продава одделно). Достапно во разни бои.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ