• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кујнски Сет Преправајте Се Играјте Со Торба За Складирање Симулирана Кујна Играчка Од Нерѓосувачки Челик Тенџере Тава Лопата Лажица Деца Готвач Улога Плејсет Сет

Кујнски Сет Преправајте Се Играјте Со Торба За Складирање Симулирана Кујна Играчка Од Нерѓосувачки Челик Тенџере Тава Лопата

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој кујнски комплет е изработен од висококвалитетен материјал, кој е безбеден за децата. Дозволете им на вашите деца да уживаат во готвењето со членовите на семејството или пријателите!Карактеристики : Изработени од висококвалитетен материјал, цврст и издржлив за употреба. Нетоксичен и без мирис, безбеден за децата.Широк спектар на прибор за готвење, што може да ја задоволи детската љубопитност и имагинација на кујната.Играјте со деца за да ја промовирате интеракцијата родител-деца и да го зголемите вистинското чувство дека децата се готвач.Охрабрете ги децата да ги стават сите работи назад во вреќата за складирање, да го подобрат своето трпение и да помогнат да се формираат во добра навика.Совршен за развивање на практична способност на децата, прекрасна едукативна играчка и подарок за деца.Спецификации : Боја : Сребрена Количина : 12 Парчиња Главен Материјал : Нерѓосувачки Челик Препорачана Возраст : 3 + Големина На Пакетот : 18 * 13 * 10см / 7.1 * 5.1 * 3.9 Тежина На пакувањето : 280гр / 9,9 Озпакување Листа : 1 * Топла Супа Тенџере 1 * Капак За Тенџере1 * Пан1 * Тава Корица 1 * Овошна Корпа1 * Сервер За Тестенини1 * Лажица За Супа1 * Лопата За Тенџере1 * Дупчиња Лажица1 * Подлога1 * Дрвена Лажица 1 * Торба За Складирање Изработена од висококвалитетен материјал, цврста и издржлива за употреба. Нетоксичен и без мирис, безбеден за децата. Широк спектар на прибор за готвење, што може да ја задоволи детската љубопитност и имагинација на кујната. недефинирана игра со деца за промовирање на интеракцијата родител-деца и зголемување на вистинското чувство дека децата се готвач. Охрабрете ги децата да ги стават сите работи назад во вреќата за складирање, да го подобрат своето трпение и да помогнат да се формираат во добра навика. Совршен за развивање на практична способност на децата, прекрасна едукативна играчка и подарок за деца.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ